Czekanie na pranie wcale nie musi być nudne!


W naszej pralni samoobsługowej podczas oczekiwania na świeże ubrania możesz nawiązać nowe znajomości! Jak wiadomo społeczność w Gdańsku jest otwarta, przyjazna i towarzyska. Zwykły small-talk w naszej placówce może zamienić się w długotrwałą relację. Nigdy nie wiadomo!

Co łączy salony masażu, zakłady fryzjerskie czy hotele w Gdańsku? Wszyscy to nasi klienci.

Zadowolimy nawet najbardziej wymagających klientów. Z naszych usług korzystają zarówno indywidualni obywatele Gdańska, jak i najpopularniejsze salony masażu & SPA czy zakłady fryzjerskie w Trójmieście. Nie jest żadną tajemnicą, że Gdańsk, jako miejscowość atrakcyjna turystycznie jest jedną, wielką bazą noclegową. W naszej pralni samoobsługowej spotkasz przedstawicieli obiektów, którzy chcą by ich goście z radością kładli się w świeżo wypraną pościel. Nie zawiodą się! Masz jutro ważne spotkanie, a przed chwilą ktoś niefortunnie ubrudził Twoją najlepszą koszulę? Nie martw się. Nasza pralnia świadczy usługi 7 dni w tygodniu od godziny 06.00 do 23.00, dlatego też bez problemu możesz przyjść i załatwić tę niedogodność. Pomyślisz, co może nas wyróżniać oprócz profesjonalizmu? Stawiamy na lojalność wobec klienta. Możesz otrzymać od nas kartę lojalnościową, dzięki której możesz liczyć na dodatkowe profity czy rabaty na świadczone usługi.

Miła atmosfera i profesjonalizm działań to nie wszystko.

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial na Netflixie albo wyluzować się słuchając muzyki ze Spotify? Załatwione! Oferujemy bezpłatne Wifi, dzięki czemu Twój pakiet internetu wyjdzie w nienaruszonym stanie. Profesjonalne pralki oraz suszarki zapewnią Ci świeżość i jakość ubrań, a centralny system płatności pozwoli zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. W ciągu jednej godziny jest możliwe wypranie 70 kg materiałów. Przy takiej ilości łatwo może coś zaginąć. Trudno się nie zgodzić! Monitoring, który jest zainstalowany w pralni na pewno zwiększy szansę na odnalezienie zguby oraz zapewni bezpieczeństwo podczas ich prania.

Działamy zgodnie z prawami ekologii!

Ekologiczne środki czystości sprawią, że tkaniny będą nadal przyjazne dla skóry. Proponujemy urządzenia, które są gwarancją jakości w swojej profesji i potwierdzone wymaganymi certyfikatami. Zobacz krótki filmik, jak wygląda codzienność w pralni IPSO INSIDE.